Sadaļa atrodas izstrādes procesā un tiek papildināta!

Grilētāju Brālība biedri un partneri

Šajā sadaļā jūs varat iepazīties ar Grilētāju Brālība juridiskajiem biedriem (mēs savā starpā tos saucam par brāļiem un māsām).

Rīgas Dome izrādīja pretīmnākšanu un vēlmi sadarboties, gan grila festivāla organizēšanā, gan pirmā grila parka izveidē. Rīgas Doma nenoliedzami ir viens no Grilētāju Brālība nozīmīgākajiem sadarbības partneriem.
Putnu fabrika "ĶEKAVA" nosacīti tiek uzskatīta par Grilētāju Brālība krustmāti, jo tieši Maijas Avotas (mārketinga daļas vadītāja) ierosinājuma dēļ apvienojās divas sabiedriskas organizācijas ar vienādu skatījumu un mērķiem, izveidojot Grilētāju Brālību.
Официальные мероприятия

Borjomi dabiskais minerālūdens ar dabīgo dioksīdu. Borjomi minerālūdens ir ar unikālu minerālu sastāvu un unikālu garšu. To nevarējām nenovērtēt arī mēs. Šis minerālūdens lieliski atsvaidzina un veldzē. Nu minerālūdens "BORJOMI" ir kļuvis par Grilētāju Brālības oficiālo ūdeni.

Выпускные вечера

Fille 2000 uz šodienu ir lielākais augstākās kvalitātes kokogļu ražošanas uzņēmums Baltijā.Grilētāju Brālība patiesi lepojas ar šī uzņēmuma kvalitatīvo produkciju. Uzņēmuma ražotās ogles tiek izmantotas arī projekta "Grila skola" aktivitātēs.

Свадебные торжества
Gaļas Nams Ādaži lepojas ar to, ka ražošanā izmanto jaunākās tehnoloģijas, kvalificētākos speciālistus un augstākās kvalitātes izejvielas.Arī grilēšanas pasaule šim uzņēmumam nav sveša un paši uzņēmuma darbinieki ir aktīvi grilētāji.
Официальные мероприятия
Dabiski raudzēta sojas mērceKikkoman sojas mērcei ir sena vēsture. Tā tiek pagatavota, dabiski raudzējot sojas pupiņas ar kviešiem, pievienojot sāli. Tās bagātīgais aromāts un garša ir piesātināta ar vairāk nekā 300 aromātiem, kas veidojas 6 mēnešu ilgā fermentācijas procesā. Šīs mērces lieliski der gan marināžu pagatavošanai, gan grilētu ēdienu papildināšanai.


Выпускные вечера
Grilu un grilēšanas aksesuāru veikals grilēšanas entuziastiem un profesionāļiem. Šajā veikalā jūs gaida visplašākais grilu un grilēšanas aksesuāru piedāvājums. Profesionāla un pieredzējušu grilētāju konsultācijas un ieteikumi.
Официальные мероприятия
Uzņēmums Technoway, sadarbojoties ar arhitektu grupu no Positio, ir radījuši estētisku un vienkāršu risinājumu ugunskura vietai - grilam. Šīs viegli kopjamās ugunskura vietas ir uzstādītas pirmajā grila parkā, Lucavsalā.