Назад к списку

Grila parki Tenerifē

Ja dosieties ceļojumā uz Kanāriju salām un Tenerifē būs vēlme uzgrilēt gaļu vai uzcept šašliku, tev jādodas uz speciāli paredzētu šim mērķim vietu - grila parku.

Šādi parki Tenerifē ir vairāki un vietējā pašvaldība tos pilnibā aprīkojusi par savu naudu. Viens no šādiem grila parkiem atrodas pa ceļam uz galveno salas apskates objektu - Teides vulkānu. Pabraukt garām diezgan grūti, jo pirms tā ir uzstādīta ceļazīme.


Šajā teritorijā ir padomāts par visu, kas nepieciešams atpūtai. Ir uzstādīti galdi ar beņķiem, lai vietas pietiktu arī lielākai kompānijai. Galdi izvietoti tā, lai kompānijas netraucētu viena otrai, bet tajā tajā pašā laikā lai nebūtu tālu no speciāli izbūvētā grila. .Katrs grils ir sadalīts četrās sekcijās, lai uzreiz vairākas kompānijas varētu vienlaicīgi gatavot gaļu.


Pie katras grila vietas ir ierīkots ūdens, taču dzert šo ūdeni nedrīkst.Parks ir aprīkots ar miskastēm un tualetēm. Tur pat ir speciāli aprīkots bērnu laukums un mini futbola laukums. Parkā var atpūsties ikviens, vienīgais noteikums - savākt aiz sevis atkritumus. Kārtības uzraugs pat staigā un dāļā miskates maisus.Šos grila parkus ļoti iecienījuši arī vietējie grilēšanas entuziasti, tāpēc rekomendējam grilēšanas pasākumu ieplānot darba dienā. Nedēļas nogalē pastāv liela iespējamība, ka parkā brīvu vietu nebūs. Grilētāju brālība cer uz Latvijas pašvaldību atsaucību, grila parku ierīkošanai Latvijā.