Nolēdzies 2.Grila un BBQ Festivāls

19.maijā Lucavsalā notika jau otrais grila un barbekjū (BBQ) festivāls. Visas dienas garumā norisinājās grilēšanas entuziastu sacensības, kurās par čempiona titulu cīnijās spēcīgas entuziastu komandas ar bagātīgu pieredzi grilēšanas čempionātos. Grilēšanas sacensības aizritēja dažādās disciplīnās: vistas gaļas produktu grilēšana, cūkgaļas ribiņu grilēšana un īpašā disciplīna “Melnā kaste”, kurā komandas saņēma un grilēja tomātus. Pasākuma ietvaros notika arī Harley Davidson Stunt Show, burbuļu šovs bērniem un citas izklaides.

Читать дальше

Grilētāju Brālība no Palangas pārbauc ar titulu!

Palangos Stinte 2018 – salakas svētki Palangā. "Palangos stinta" ir festivāls, kurš kopš 2003. gada katru gadu notiek Palangā. Tas ir veltīts nelielai zivtiņai salakai, jeb lietuviski stintei, kas atpeld tieši februārī, lai nārstotu Baltijas jūrā. Galvenā pasākuma norises vieta ir J. Basanavičiaus gatve – galvenā Palangas gājēju iela.Svētki sagaida ar pēc gurķiem smaržojošām, dažādos veidos pagatavotām stintēm, iespēju piedalīties dažādos konkursos, vērot stinšu gatavošanu uz grila un nogaršot zivju zupu.

Читать дальше

Jauns projekta "Grila klase" sižets.

Lai arī ziema, mūsu aktivitātes neapstājas.Šoreiz "Grilētāju Brālība" pārstāvis Juris Titovs stāsta par grilēšanas dēlīšiem un sāls blokiem. Izmēģina tos un pagatavo laša un vistas filejas. Nodegustēt gala rezultātu tika uzaicināts kulinārijas blogeris Pipars.

Читать дальше

Ziemassvētku pikniks ar Borjomi

Restorānā “Māja” norisinājās Borjomi Ziemassvētku pikniks, kur bija iespēja uzzināt jaunas, speciāli radītas receptes, iedvesmoties neparastiem Ziemassvētku rotājumiem gan svētku eglē, gan mājoklī, kā arī ieskandināt Ziemassvētku nedēļu, baudot patīkamu atmosfēru un grilētus ēdienus.

Читать дальше

Grilētāju Brālība gada balva 2107.

1.decembra pēcpusdienā restorānā "Tex Mex" Dzirnavu ielā 59,Rīgā norisinājās svinīgā Latvijas Grilētāju Brālība gada balvas ceremonija, kurā tika noskaidroti uzņēmumi un privātpersonas, kuras Grilētāju Brālība pārstāvji atzinuši par labākajiem 2017.gadā un pateicās tiem par ieguldījumu grilēšanas kultūras veicināšanā Latvijā. 

Читать дальше

Alus grilam, jeb Grill Beer

Jau bijām minējuši faktu, ka sadarbībā ar Daugavpils alus darītavu "Latgales alus" esam laiduši klajā īpašu alu - Grill Beer.

Читать дальше

Grila Klase

Grilētāju Brālībai ir vairāki projekti, kuri darbojas ar vienu mērķi - popularizēt grilēšanas kultūru un izglītot sabiedrību. Viens no projektiem ir www.grilaskola.lv , kurā mēs stāstam par ēdienu pagatavošanu uz grila. Taču projekts "Grila klase" ir radīts, lai pastāstītu par pašiem griliem un to aksesuāriem. Šajā sižetā Juris pastāstīs par ierīcēm kuras paredzētas lietošanai uz gāzes griliem. Skaties, iedvesmojies un grilē kopā ar mums!

Читать дальше
Загрузить еще